2018 m. lapkričio 8 d., ketvirtadienis

Apie kvadrato varžybas
Įpusėjus rudeniui „Saulėtekio“ progimnazija suorganizavo 5-6 klasių  kvadrato varžybas. Jose  6c klasės mokiniai pademonstravo vikrumą , sumanumą, greitį. Varžybose dalyvavo 3 komandos. Mūsų klasė laimėjo I vietą. Kaip nugalėtojai, 6c klasės berniukai bei mergaitės, suvienijo jėgas su penktokais ir savo jėgas išbandė tarpmokyklinėse kvadrato varžybose prieš  M. Karkos ir „Vyturio“ progimnazijų penktokus ir šeštokus. Fortūna juos lydėjo ir „Vyturio“ progimnazijos sporto salėje. Iškovojo I vietą. Po rudens atostogų žaidynės buvo pratęstos „Ąžuolo“ progimnazijoje. Šios mokyklos sporto salėje jėgas surėmė prieš „Ąžuolo“  ir Rožyno bendraamžius ir po atkaklios kovos išplėšė pergalę.
                Viena iš nugalėtojų Austėja R. džiaugėsi pergale ir dalijosi įspūdžiais: jaučiuosi nuostabiai, nors sunkiai kovojome, bet laimėjome.