2017 m. lapkričio 27 d., pirmadienis

Planuoju ateitį

Mano svajonių profesija

   Būdama maža, aš svajojau tapti veterinare. Man šis darbas atrodė nuostabus. Aš vis mąstydavau apie gyvūnus, kuriuos galėčiau išgelbėti, apie šeimininkus, kuriems pasveikę augintiniai suteikia džiaugsmą. 
   Aš augau, o mano noras nepasikeitė. Daugelis mano pažįstamų mergaičių vis keisdavo savo norus, tačiau mano svajonė liko ta pati. Mano svajonę dar labiau sustiprino įsimintina diena Tenerifėje. Pučiant šiltam vasaros vėjeliui, mes su tėveliais vaikščiojome po Beždžionių parką". Jame pamačiau labai daug ryškiaspalvių papūgų. Mūsų dėmesį patraukė vyras su kakadu rankose. Jis pasiūlė nusifotografuoti su baltaplunksne kuoduotąja gražuole. Įsitaisiusi mano rankose ji atrodė tarsi kūdikėlis. Nuo tos akimirkos kakadu tapo mano mėgstamiausiu paukščiu, o svajonė dirbti veterinare tvirtai įleido šaknis į mano širdį. 
   Mano noras dar labiau įsitvirtino, kai prieš metus gavau triušiuką Pūkį. Man jį padovanojo tėveliai gimtadienio proga. Jis atrodė tarsi baltas pūkuotas debesėlis. Vargšeliui buvo lūžusi kojytė, tad teko jį gydyti. Turėjau progą pamatyti kaip dirba profesionali veterinarė, kuri dukart gipsavo mano Pūkiui koją. Tikiuosi mano svajonė nesikeis ir išsipildys. Norėčiau būti tokia pati nebijanti iššūkių, atsidavusi darbui ir mylinti gyvūnus veterinarė, kaip mano triušiuko gelbėtoja.
  Vaizdo rezultatas pagal užklausą „triusis“                                                   Saulė Monkeliūnaitė, 5b

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą