2016 m. kovo 31 d., ketvirtadienis

Mes jais didžiuojamės

      Apie Dariją Jagneraitę
    Ši mergina yra labai įdomi. Ji pavyzdinga mokinė, pirmūnė, niekada neišsišoka, yra santūri per pamokas, bet vos tik atsiduria draugų rate, ji nušvinta. Ima juokauti, kartais pertraukia drauges viduryje sakinio, nes žino, kad jeigu teks dar palaukti savo eilės, ji pamirš, ką norėjo pasakyti. Bet tai nereiškia, kad Darija apsimetinėja kitu asmeniu. Tiesiog ji yra santūri mokykloje, o drąsuole tampa tarp draugų.
    Šeima jai – didžiausias prioritetas. Ji nelinkusi pyktis su tėvais, juos gerbia ir nesiginčija, kai jie jos neišleidžia susitikti su draugais, nes namie reikia prižiūrėti sesę. Tiesa, jos nervai toli gražu ne geležiniai, ji beveik neturi kantrybės, jos pasitikėjimą užsitarnauti labai sunku, tačiau būtent dėl šios priežasties nelieka labai įskaudinta kai kuriose situacijose.
   Nesu girdėjusi iš Darijos sakinio: „Neatlikau namų darbų, nes tingėjau“. Ji visada stengiasi, net jeigu nesupranta, bando ką nors parašyti. Darija nėra pasakiusi mokytojams į akis nė vieno įžeidžiančio žodžio. Savo tikslų ji siekia labai puikiai, nemėgsta nuleisti rankų. Užaugusi svajoja būti advokate. Už visuomeniškumąir meninę veiklą apdovanota Sidabrine plunksna.
    Ieškote žmogaus, kuris užjaustų, pamokytų ir suprastų? Tai Darija Jagneraitė.
                                                                                                   
                                                                                                            Viktorija Gurklytė, 6a

 
            Apie Viktoriją Gurklytę

   Viktorija Gurklytė - gan tvirto charakterio asmenybė, tačiau visuomet išties pagalbos ranką. Ji mėgsta būti draugų rate bei yra labai talentinga kūrybos srityje. Už visuomeniškumą, draugiškumą ir meninę veiklą apdovanota Sidabrine plunksna.
   Viktorijai mokslas yra labai svarbus, tačiau kartais tinginystė nugali, bet tai jai netrukdo siekti savo užsibrėžtų tikslų. Užaugusi svajoja tapti „National Geographic“ žurnaliste - skaito beveik kiekvieną šio žurnalo straipsnį.
   Viktorija - išties puiki draugė, bet su ja geriau nesipykti. Kitiems žmonėms gali pasirodyti nedraugiška, šalta. Tačiau tai tik jos kaukė! Susipažinus su ja artimiau suprastum, kokia ji miela, puiki, nors kartais ir paerzina. Todėl kaip sakoma: "Nespręsk pagal knygą iš jos viršelio “.
   Būtent tokia ji ir yra- Viktorija Gurklytė.
                                         
                                            Darija Jagneraitė, 6a
 

                                               

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą