2017 m. vasario 10 d., penktadienis

6b klasė džiaugiasi pirmūnais

    Mūsų klasėje I pusmetį baigė 5 mokiniai – pirmūnai. Tai Ąžuolas Šiukščius, Austyna Miežinytė, Kostas Balčiūnas, Augustė Visackaitė ir Faustas Gabrilavičius.  Labai džiaugiamės Ąžuolu, kuris mokosi vienais dešimtukais. Klasės pirmūnai  pasidalijo mintimis ir patarimais, kaip jiems pavyksta pasiekti tokių puikių rezultatų.
 
Kokie mokomieji dalykai jums labiausiai patinka ir geriausiai sekasi, kurie mažiau?
   Ąžuolui labai patinka Gamta ir žmogus, Austynai patinka piešti, sunkiausiai sekasi Gamta ir žmogus, nes reikia įsiminti, Augustei lengviausia kūno kultūra, nes ten nereikia mokytis, o sunkiausia – gamta ir žmogus, Faustui patinka geografija, o sunkiausia – matematika, Kostui patinka kūno kultūra, nes patinka sportuoti, o daugiau reikia padirbėti prie gamtos ir žmogaus.
Koks mokytojas labiausiai žavi savo darbu?
   Augustei patinka lietuvių k. mokytoja Rima Šarkanienė. Ji griežtoka, tačiau jos vykdoma veikla nuostabi. Patinka dalyvauti jos rengiamuose renginiuose. Austynai patinka Virginija Kizienė, kuri reikli. Austyna nori būti gydytoja, todėl išmokti gamtos ir žmogaus tiesiog privalu. Ąžuolui patinka istorijos mokytoja Elvyra Rūkštelienė, bandanti nukelti mokinius į istorinių įvykių laikotarpius. Faustas ir Kostas sako, kad Svajūnas Gaigalas – linksmiausias mokytojas, įdomios pamokos.
Ar galima suderinti laisvalaikį su mokslu?
   Visi mūsų pirmūnai atsakė, kad taip. Reikia planuoti savo dienotvarkę, savo laisvalaikį. Nereikia vien tik mokytis, reikalingas poilsis, užklasinė veikla, būreliai.
Ką patartumėte draugams, kad jiems sektųsi mokytis?
   Į mokslą žiūrėti rimtai, visada atlikti namų darbus, klausytis atidžiai mokytojų. Pažymiai ir žinios turi rūpėti mokiniui, negalvoti, kad mokomės tėvams, mokytojams. Mokomės dėl savęs. Nesakome, kad pirmūnu būti lengva. Reikia darbo ir pastangų, pareigingumo – sako visi mūsų „žiniukai“.
   Mūsų pirmūnai linki sėkmės savo bendraklasiais ir visiems „Saulėtekio“ mokiniams II pusmetyje.
 
                     Su pirmūnais kalbėjosi Beatričė Daugirdaitė

 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą