Paulina Augaitė  - 1, 2 vietos Panevėžio plaukimo sezono atidarymo varžybose.
Deimantė Šližytė  - 3 vieta Panevėžio krepšinio turnyre.
Airida Očikaitė - 2, 3 vietos, iškovotos kartu su Futbolo akademija Kupiškyje ir Kėdainiuose .
Kristijonas Nasyrovas - 2 vieta krepšinio turnyre.
Airida Očikaitė - 2, 3 vietos futbolo varžybose.
Edvinas Turčinskas - 1 vieta Lietuvos mokinių biliardo čempionate.

Rugsėjo 22 dieną Panevėžio Skaistakalnio parke vyko miesto moksleivių rudens kroso varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Septintų ir jaunesnių klasių grupėje tarp mergaičių bėgdama 500 m geriausiai pasirodė Imelda Dociūtė iš 6b klasės. Ji užėmė 4 vietą rezultatu 1.31,7 min. Tarp vaikinų  bėgdamas 800 m geriausiai pasirodė Ainius Sabaliauskas, užėmęs 4 vietą rezultatu 2.48,4 min.

Spalio 1 dieną vyko 5 ir 6 klasių kvadrato tarpklasinės varžybos, skirtos Kūno kultūros ir sporto dienai paminėti. Tarp 6 klasių po atkaklios kovos nugalėtojais tapo 6b klasės mokiniai. Tarp 5 klasių po atkaklios kovos nugalėtojais tapo 5c klasės mokiniai.

Stovi iš kairės: M. Olšauskaitė, E. Jankauskaitė, A. Ambraškaitė, N. Petronis,O. Slapšys, M. Gvozdaitė.
Sėdi iš kairės: P. Seikauskas, T. Rimkevičius, A. Mickevičius, A. Lazickaitė.

Stovi iš kairės: A. Savickas, I. Simanavičius, T. Liutkevičius, T. Juozėnas, A. Sabaliauskas.
Sėdi iš kairės: A. Sudvojutė, I. Dociūtė, A. Tamušėnaitė, S. Adamonytė, S. Kairytė.
     2015 m. rugsėjo 25, 26, 27 dienomis Estijoje vyko Sakala GP varžybos, kuriose dalyvavo  7c klasės mokinys Nojus. Jis žaidė C grupėje. Vyko po penkis susitikimus. Nojus visus laimėjo ir sunkiai iškovojo pirmąją vietą. Sveikiname!